O PRZEDSZKOLU
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE " TĘCZOWY ZAKĄTEK" W CHEŁMNIE
ul. Klasztorna 12, 86-200 Chełmno
ORGAN PROWADZĄCY: Gmina Miasto Chełmno
Adres: 86-200 Chełmno , ul. Dworcowa 1
ORGAN NADZORUJĄCY: Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty.
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu
Adres: 87-100 Toruń , ul. Moniuszki 15/21
PROSIMY RODZICÓW O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJAMI PRZEDSZKOLA W POZOSTAŁYCH ZAKŁADKACH NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ - UNIKNIEMY DZIĘKI TEMU DEZINFORMACJI.
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony na Facebook
UWAGA !!!
Pasowanie na "Przedszkolaka" odbędzie się 22.09.20223 (piątek)
Wszystkich rodziców prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko.
KADRA 2023/2024
Dyrektor – Magdalena Wiśniewska
Z-ca dyrektora – Agnieszka Śniegowska
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Grupa I „MYSZKI” (dzieci 3 -letnie) - Katarzyna Maj
Grupa II „MRÓWKI"(dzieci 3 -letnie) – Agnieszka Struska
Grupa III „ŻABKI” (dzieci 3-4 -letnie) – Anna Franczyk Pakmur
Grupa IV „BIEDRONKI” (dzieci 4 -letnie) – Agnieszka Świerczyńska
Grupa V "ŚLIMACZKI" (dzieci 4 -letnie) - Paulina Kobusińska
Grupa VI " MOTYLE" (dzieci 5 -letnie) - Anna Ćwiklińska, Małgorzata Smcik
Grupa VII „SOWY” (dzieci 5 - 6 -letnie) – Karolina Michalska - Glaubert
Grupa VIII " PSZCZÓŁKI " (dzieci 5 -letnie) – Magdalena Wiśniewska
Grupa IX "SŁONECZKA" (dzieci 5 -letnie) - Kamila Lejkowska
Grupa X " BOCIANY" (dzieci 6 -letnie) - Emilia Michalik
Grupa XI "ZAJĄCE" (dzieci 6 -letnie) - Agata Szczerba
GRUPA XII "BRATKI" (dzieci 6 -letnie) Joanna Brzeska, Małgorzata Kobus
Grupa XII " STOKROTKI" (dzieci 6-letnie) - Agnieszka Murawska
Woźne oddziałowe:
Paulina Nowak
Małgorzata Surmacz
Anna Bukowska
Małgorzata Dorosz
Anna Buczkowska
Monika Strużyńska
Jolanta Lisewska
Kinga Żuchowska
Marlena Szarafińska
Alla Korolova
Pomoc nauczyciela:
Krystyna Suchomska
Ewa Rorowska
Aleksandra Kiljan
Obsługa:
Katarzyna Górecka (kucharka)
Agnieszka Kwiecień (pomoc kuchenna)
Marzanna Bożek (pomoc kuchenna)
Wioleta Beszczyńska (pomoc kuchenna)
Mariusz Górzkowski (woźny)
Administracja:
Małgorzata Białooka(sekretarka)
Anna Drzewiecka (intendent)
Nauczyciele zajęć dodatkowych:
Paulina Kobusińska, Emilia Michalik – j. angielski
Wioleta Szczerba – logopedia
Agnieszka Świerczyńska - zajęcia teatralne
Małgorzata Kobus - zajęcia ekologiczno - plastyczne
Nauczyciele zajęć wczesnego wspomagania:
Katarzyna Maj - Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych (metoda W. Sherborne)
Agnieszka Struska - arteterapia
Emilia Michalik - socjoterapia
Agnieszka Śniegowska - gimnastyka korekcyjna
Nauczyciele zajęć rewalidacyjnych
Karolina Michalska- Glaubert
Anna Ćwiklińska
Joanna Brzeska
Pedagog specjalny - Karolina Michalska - Glaubert