Miejskie Przedszkole Tęczowy Zakątek w Chełmnie

GRUPY DZIECI

ROK  SZKOLNY  2023/2024

Do Przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe!!!

Rodzicu, jeśli nie zostały jeszcze dostarczone stosowne, konieczne dokumenty, oczekujemy na nie do piątku 31.08.2023 r. (dotyczy nowych dzieci). Są one warunkiem pobytu dziecka w przedszkolu.

Prosimy o wyposażenie dzieci w:

- worek ze zmiennym obuwiem (kapcie), po zakończonym pobycie dziecka w przedszkolu należy kapcie włożyć do worka, aby zachować ład w szatni.

- worek z ubraniem na zmianę - 2 komplety (3-latki mogą więcej)

- butelkę z czystą wodą do picia (w ciągu dnia wodę dolewamy). Po skończonym dniu dzieci zabierają butelkę do domu i przynoszą następnego dnia wymytą, czystą; prosimy w miarę możliwości butelkę podpisać imieniem dziecka

INNE  INFORMACJE (m.in. o kartach pracy dla dzieci w poszczególnych grupach, przyborach plastycznych) otrzymają Państwo na zebraniu z rodzicami, o którym poinformujemy na naszej stronie.

Prosimy nie przynosić przyborów plastycznych.

Listy z podziałem na grupy i nazwiskami dzieci zostaną wywieszone w budynku przedszkola na tablicy informacyjnej.

Godziny otwarcia:

- budynek przedszkolny - 6.00 - 16.00

• Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu w przedszkolu.
  • Na drzwiach Przedszkola będą umieszczone listy dzieci poszczególnych grup. Bardzo prosimy o wchodzenie wyznaczonymi drzwiami, w celu uniknięcia zamieszania.
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci w przedszkolu przed godziną 8.00 (od 6.00 czy 7.00) po przebraniu dziecka w szatni, przyprowadzają pociechę do sali na parterze przedszkola. O godz. 8.00 wychowawcy udają się z dziećmi do sal grupowych.
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci w przedszkolu od godziny 8.00, proszeni są o nie przychodzenie szybciej i zaprowadzenie dzieci bezpośrednio do sali grupowej.

- budynek na boisku przy SP 2  - 6.00 - 16.00

• od 6.00 do 7.50 zbierają się tu dzieci z grup zorganizowanych przy SP2, następnie rozchodzą się na swoje sale.
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci od godz. 8.00 - czekają przed szkołą na Panią o godz. 8.00, która zaprowadzi dzieci na ich sale
  • Rodzice przyprowadzają i odbierają swoje pociechy zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu dzieci w przedszkolu. Dzieci będą wyprowadzane na zewnątrz bydynku o godz. 13.00, 14.00, 15.00, lub osoba odbierająca może wejść do budynku szkoły i odebrać dziecko bezpośrednio z sali. Po godzinie 15.00 - dzieci będą w sali zbiorowej w budynku na boisku szkolnym.

- budynek SP 1   -   8.00 - 15.00

• Przed szkołą, przy wejściu bocznym szkoły o godz. 8.00 (przy placu zabaw) na dzieci będzie czekała Pani, z którą dzieci pójdą do swojej sali. Tu będą bawiły się i uczyły pod opieką wychowawcy.
  • Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu. Dzieci będą wyprowadzane na zewnątrz szkoły o 13.00,  14.00  i 15.00   Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzanie i  odbieranie dzieci.

PROSIMY  RODZICÓW  O  ZAPOZNANIE  SIĘ  Z  INFORMACJAMI  PRZEDSZKOLA  W  POZOSTAŁYCH  ZAKŁADKACH  NASZEJ  STRONY  INTERNETOWEJ - UNIKNIEMY  DZIĘKI  TEMU  DEZINFORMACJI.

SEKRETARIAT  czynny dla Państwa jest  w  sierpniu:  7.30 - 14.00,  od 01 września: 7.00 - 15.00    tel. kom. 509 912 896

UWAGA !!!

Informacje o spotkaniach z rodzicami umieszczone zostaną

w poszczególnych zakładkach grup.

Proszę o śledzenie informacji na stronie.

GRUPY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

GRUPA I MYSZKI, 3-latki

wejście główne do budynku przedszkola, szatnia na parterze, sala I piętro

GRUPA II MRÓWKI, 3-latki