Kontakt
Miejskie Przedszkole Tęczowy Zakątek w Chełmnie

GRUPY DZIECI

 

UWAGA !!!

Informacje o spotkaniach z rodzicami umieszczone zostaną

w poszczególnych zakładkach grup.

Proszę o śledzenie informacji na stronie.

 

 

GRUPY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

GRUPA I MYSZKI - WIOLETA SZCZERBA

- wejście główne do budynku przedszkola, szatnia na parterze, sala I piętro

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Bożek Szymon

2.

Chojnacka Marika Iga

3.

Depka Igor

4.

Jankowska Laura Wiktoria

5.

Kirys Gabriel Longin

6.

Kirys Laura

7.

Kosidowski Filip

8.

Kośmider Marianna

9.

Kowalski Bartosz

10.

Lewandowski Kajetan Edward

11.

Michalski Igor

12.

Nałęcz Filip Julian

13.

Okońska Amelia

14.

Oleksińska Julia

15.

Pankowski Adrian

16.

Rosołowski Szymon

17.

Sztylc Maja

18.

Szulc Michalina

19.

Trepkowska Lena

20.

Trepkowski Leon

21.

Wydrzyński Ksawier

22.

Ziemlewski Natan

23.

Ziółkowska Lara Agata

24.

Żołądkiewicz Jakub Marcin

25.

Toporovska Anastasia

 

 GRUPA II MRÓWKI PAULINA KOBUSIŃSKA

- wejście boczne budynku przedszkola (przy bramie przedszkola), I piętro

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Baranowska Zuzanna

2.

Borzyszkowski-Jasik Oskar Grzegorz

3.

Cierach Laura

4.

Ćwikliński Ignacy Piotr

5.

Dybowski Leon

6.

Geppus Nikola Oktawia

7.

Jagodziński Maksymilian Łukasz

8.

Jarzębska Aleksandra Anna

9.

Kubacka Emilia

10.

Patyk Zuzanna

11.

Porczyńska Amelia Anna

12.

Sokołowska Alicja Faustyna

13.

Szulc Alan

14.

Szybist Laura Emilia

15.

Szydłowski Antek Hubert

16.

Śmigielski Tymon

17.

Zieliński Adam

 

GRUPA III ŻABKI - ANNA ĆWIKLIŃSKA, AGNIESZKA STRUSKA

 - wejście boczne budynku przedszkola (przy bramie przedszkola), parter

1.

Banach Igor

2.

Bitau Jakub

3.

Dajewski Alan

4.

Drążkowski Wojciech

5.

Dziedzińska Ewa

6.

Górski Nikodem Mariusz

7.

Grochowski Maciej Wojciech

8.

Halik Julia

9.

Karaś Alex Marcin

10.

Kilkiewicz Jakub

11.

Kot Joanna

12.

Ostrowski Antoni Grzegorz

13.

Pasiński Hubert

14.

Piekarczyk Zofia

15.

Piotrowska Jagoda

16.

Soszyńska Kornelia

17.

Świtlik Laura

18.

Trepkowski Jakub Arkadiusz

19.

Trzcińska Oliwia

20.

Weinerowska Lena

21.

Winniewska Maja

22.

Wójcik Eryk

23.

Ziemlewska Zuzanna Anna

24.

Ziółkowski Jan

 

GRUPA IV BIEDRONKI - MAGDALENA WIŚNIEWSKA

 - wejście II budynku przedszkola ( w dalszej części podwórka), szatnia przy łazience, sala I piętro

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Baranowski Wojciech

2.

Bergmann Wiktor

3.

Borek Colin Henryk

4.

Chachowska Aleksandra

5.

Cierniak Leon

6.

Cieszyńska Julia

7.

Dajewska Agnieszka

8.

Górecka Oliwia

9.

Jabłońska Kinga

10.

Jankowski Antoni

11.

Lasota Magdalena

12.

Michalska Iga

13.

Mikołajski Jan Paweł

14.

Mróz Igor Sławomir

15.

Olszewski Antoni

16.

Pelcer Nikola

17.

Rosińska Lena Monika

18.

Rumińska Zuzanna

19.

Schmidt Radosław

20.

Stellmacher Pola Mariola

21.

Suszyńska Maja

22.

Szarszewska Melania

23.

Szpręglewski Szymon

24.

Śniegowska Laura

25.

Weinerowska Lena

 

GRUPA V ŚLIMACZKI - KAMILA LEJKOWSKA

- wejście II budynku przedszkola ( w dalszej części podwórka), szatnia na parterze, sala I piętro

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Andrzejak Maksymilian Janusz

2.

Bielecki Mikołaj

3.

Chakder Arisha Islam

4.

Cyckowska Maja

5.

Dajewska Alicja

6.

Galiński Bartosz

7.

Glaubert Alicja

8.

Goszka  Lilianna

9.

Kopczyk Maciej

10.

Kos Julia Martyna

11.

Kubacki Maciej

12.

Kubiak Wiktoria Anna

13.

Lipski Tymon

14.

Maćkowski Wojciech

15.

Nowak Zuzanna

16.

Pająk Amelia

17.

Przanowski Krzysztof Jerzy

18.

Rębacz Urszula

19.

Sobczak Iga

20.

Sowińska Klaudia

21.

Stadnik Amelia

22.

Szymanska Weronika

23.

Witkowska Liwia

24.

Włoch Marcel

25.

Ziółkowska-Sadowska Berenika

 

GRUPA VI MOTYLE - AGATA PLENNA

- wejście główne do budynku przedszkola, II piętro

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Biliński Mateusz

2.

Brodziński Dorian Krzysztof

3.

Cieślik Michalina

4.

Jabłoński Oskar

5.

Jóżwiak Kacper

6.

Korecka Weronika

7.

Lejkowska Małgorzata

8.

Lietze Antoni

9.

Manikowski Karol

10.

Mendel Agata

11.

Mikołajski Julian Marek

12.

Nowakowski Dariusz

13.

Pająk Fabian

14.

Pałaszewski Franciszek

15.

Piaskowska Maja Anna

16.

Schmidt Maciej

17.

Spychalski Maksym

18.

Szulejewski Brayan

19.

Świerczyńska Aleksandra

20.

Świerczyńska Anna

21.

Świtlik Maciej

22.

Tomaszewska Zuzanna Aleksandra

23.

Wełnicka Urszula

24.

Wierzbińska Michalina

25.

Ziółkowski Fabian

 

GRUPA VII SÓWKI - EMILIA MICHALIK

w budynku głównym SP2

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Bielski-Jankowski Patryk

2.

Cierach Aleksander

3.

Dobek Bianka

4.

Jankowski Wiktor

5.

Kasprzyk Edyta

6.

Kowalski Mikołaj

7.

Krawiec Maria

8.

Lewoń Zofia

9.

Łabodzińska Kornelia Julia

10.

Matyjasik Jan

11.

Morawska Lidia

12.

Rosołowski Tymon

13.

Skoczkowski Nikodem

14.

Skupniewicz Miłosz

15.

Spichalska Lena

16.

Stanisławski Wojciech

17.

Szulc Maksymilian

18.

Szymański Damian

19.

Średniawska Aleksandra

20.

Zach Nadia

 

GRUPA VIII PSZCZÓŁKI - JOANNA BRZESKA

w budynku głównym SP2

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Bątkowska Natalia

2.

Będkowska Jowita

3.

Dudzińska Urszula Adrianna

4.

Gaszkowski Franciszek

5.

Jankowski Brayan

6.

Jurek Pola

7.

Krajińska Helena

8.

Kwiatkowski Bartosz

9.

Madeja Rafał

10.

Młodzikowska Amelia

11.

Musiał Maja

12.

Nałęcz Aleksander

13.

Onderski Miłosz

14.

Plutkowska Amelia

15.

Rudnicka Roksana Jolanta

16.

Rydel Tomasz

17.

Sadowska Julia

18.

Skowrońska Zofia

19.

Słabiak Zuzanna

20.

Szarszewska Antonina

21.

Świadek Klara

22.

Wełnowska Julia

23.

Wesner Lena

24.

Wiśniewska Zofia

25.

Zagrabska Klara

 

GRUPA IX ZAJĄCE - AGNIESZKA MURAWSKA

w budynku biblioteki szkolnej przy SP 2

1.

Bylinko Nataniel

2.

Cierach Jagoda

3.

Cimoch Alan Damian

4.

Domagalska Amelia

5.

Domagalska Lena

6.

Furmaga Stanisław

7.

Geppus Nikodem Oskar

8.

Gołębiewska Agata

9.

Kuciak Zuzanna

10.

Kühfeldt Zofia

11.

Lonser Marika

12.

Maj Krystian Adrian

13.

Matan Franciszek

14.

Mazurek Grażyna

15.

Nowicka Emilia Barbara

16.

Oleksińska Kornelia

17.

Rakowski Szymon

18.

Roloff Ella

19.

Roloff Maja

20.

Rusak Oskar

21.

Rutkowski Szymon

22.

Stellmacher Lena

23.

Waliszewski Igor

24.

Winnicka Julia

25.

Ziemlewski Antoni

 

GRUPA X BRATKI - KLAUDIA MECK, KATARZYNA MAJ

w budynku na boisku przy SP 2

1.

Banach Juliusz

2.

Barańska Lena

3.

Bonas Oliwia

4.

Cetnarska Marcela

5.

Chmarzyński Marcel

6.

Dymek Amelia

7.

Grzelak Kacper

8.

Jagodziński Aleksander

9.

Krzywiński Wiktor

10.

Kuciak Miłosz

11.

Murawska Julia

12.

Nowicka Lena

13.

Olszewski Alan Antoni

14.

Pniewska Agata Katarzyna

15.

Skibiński Natan Marek

16.

Tajs Lena

17.

Widera Iwo

18.

Wierzchowska Iga

19.

Winowski Ksawery

20.

Wyrosławska Paulina Zofia

21.

Ziemecka Lena

22.

Ziółkowska-Stasiewska Alicja

23.

Kovalchyk Polina

24.

Ryczak Anton

25.

Yuzepchuk Diana

 

GRUPA XI SŁONECZKA - AGNIESZKA ŚNIEGOWSKA

w budynku głównym SP2

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Barańska Daria

2.

Barczyńska Tatiana

3.

Bergmann Nikola

4.

Będkowski Igor

5.

Dąbrowski Wojciech

6.

Dorna Anna

7.

Franczyk Agata

8.

Galant Gracjan Hubert

9.

Kajewski Julian Dariusz

10.

Korczak Tymon

11.

Krzekotowski Marcel

12.

Małkowska Amelia

13.

Napieralska Ada Renata

14.

Nowicka Marina Maria

15.

Patyk Wiktor Zbigniew

16.

Piekarczyk Filip

17.

Pilkiewicz Kacper

18.

Piorun Krzysztof

19.

Sobstel Wiktoria

20.

Wierzbiński Wojciech

 

GRUPA XII STOKROTKI - MAŁGORZATA KOBUS

w budynku Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Kościuszki, I piętro, sala nr.13

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Cybak Igor Dorian

2.

Gronczewska Zuzanna

3.

Kornacki Filip

4.

Kosidowski Mikołaj

5.

Kupis Filip

6.

Lewańska Monika

7.

Lubański Tymon

8.

Miraszewska Zofia

9.

Mroziński Sebastian Tadeusz

10.

Noga Julia

11.

Pawłowski Nicolas Witold

12.

Przyłucki Oskar

13.

Rygielski Ksawery

14.

Rzeźnikowska Aniela

15.

Rzeźnikowski Natan

16.

Szu Amelia

17.

Szu Zuzanna

18.

Tomaszewski Dennis

19.

Wilczyński Karol

20.

Zasadowski Szymon

21.

Laziuk Yelyzaveta

 

ROK  SZKOLNY  2022/23

Rok szkolny rozpoczynamy 01.09.2022r - czwartek

Intensywnie przygotowujemy się do nowego roku. Staramy się, aby powrót dzieci

do Przedszkola był bezpieczny i liczymy na współpracę ze strony Rodziców.

Do Przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe!!!

 

Rodzicu, jeśli nie zostały jeszcze dostarczone stosowne, konieczne dokumenty, oczekujemy na nie do środy 31.08.2022r. (dotyczy nowych dzieci). Są one warunkiem pobytu dziecka w przedszkolu.

 

Prosimy o wyposażenie dzieci w:

- worek ze zmiennym obuwiem (kapcie), po zakończonym pobycie dziecka w przedszkolu należy kapcie włożyć do worka, aby zachować ład w szatni.

- worek z ubraniem na zmianę - 2 komplety (3-latki mogą więcej)

- butelkę z czystą wodą do picia (w ciągu dnia wodę dolewamy). Po skończonym dniu dzieci zabierają butelkę do domu i przynoszą następnego dnia wymytą, czystą; prosimy w miarę możliwości butelkę podpisać imieniem dziecka

INNE  INFORMACJE (m.in. o kartach pracy dla dzieci w poszczególnych grupach, przyborach plastycznych) otrzymają Państwo na zebraniu z rodzicami, o którym poinformujemy na naszej stronie.

Prosimy nie przynosić przyborów plastycznych.

 

Godziny otwarcia:

- budynek przedszkolny - 6.00 - 16.00 

  • Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu w przedszkolu.
  • Na drzwiach Przedszkola będą umieszczone listy dzieci poszczególnych grup. Bardzo prosimy o wchodzenie wyznaczonymi drzwiami, w celu zachowania procedur bezpieczeństwa . Po wejściu do budynku - dezynfekujemy ręce.
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci w przedszkolu przed godziną 8.00 (od 6.00 czy 7.00) po przebraniu dziecka w szatni, przyprowadzają na salę na parterze przedszkola. O godz. 8.00 wychowawcy udają się z dziećmi na sale grupowe. 
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci w przedszkolu od godziny 8.00, proszeni są o nie przychodzenie szybciej i zaprowadzenie dzieci bezpośrednio na salę grupową.

 

- budynek na boisku przy SP 2  - 6.00 - 16.00

  • od 6.00 do 7.50 zbierają się tu dzieci z grup zorganizowanych przy SP2, następnie rozchodzą się na swoje sale.
  • Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci od godz. 8.00 - czekają przed szkołą na Panią o godz. 8.10, która zaprowadzi dzieci na ich sale
  • Rodzice przyprowadzają i odbierają swoje pociechy zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu dzieci w przedszkolu. Dzieci będą wyprowadzane na zewnątrz bydynku o godz. 13.00, 14.00, 15.00. Po godzinie 15.00 - dzieci będą w sali zbiorowej w budynku na boisku szkolnym.

 

- budynek SP 1   -   8.00 - 15.00

  • Przed szkołą, przy wejściu bocznym szkoły o godz. 8.00 (przy placu zabaw) na dzieci będzie czekała Pani, z którą dzieci pójdą do swojej sali. Tu będą bawiły się i uczyły pod opieką wychowawcy. 
  • Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu. Dzieci będą wyprowadzane na zewnątrz szkoły o 13.00,  14.00  i 15.00   Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzanie i  odbieranie dzieci.

 

PROSIMY  RODZICÓW  O  ZAPOZNANIE  SIĘ  Z  INFORMACJAMI  PRZEDSZKOLA  W  POZOSTAŁYCH  ZAKŁADKACH  NASZEJ  STRONY  INTERNETOWEJ - UNIKNIEMY  DZIĘKI  TEMU  DEZINFORMACJI. 

 

SEKRETARIAT  czynny dla Państwa jest  w  sierpniu:  7.30 - 14.00,  od 01 września: 7.00 - 15.00    tel. kom. 509 912 896

 

Do  zobaczenia w czwartek 01.09.2022r.